Rolety Rzymskie na wymiar

Szyjemy wiele rodzajów rolet, ale nasza specjalizacje to rolety rzymskie szyte na wymiar.

 

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie to modny sposób aranżacji okna i całego wnętrza. Szyte na miarę, nie tylko pozwalają na zasłonięcie całości okna – szczególnie przydatne w sypialniach, gdy stosowane są tkaniny typu blackout, ale także są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Mocną stroną rolet rzymskich są, poza szeroką gamą materiałów, różne dostępne mechanizmy do ich użytkowania.

Z systemem łańcuszkowym

Rolety rzymskie z systemem łańcuszkowym są najbardziej rozpowszechnione. Produkowane są w kolorze białym. Kolorystyka sznurków i łańcuszków jest o dużej gamie kolorów. Rolety rzymskie tworzą niepowtarzalny klimat. Stosuje się do zarówno do ciężkich jaki lekkich tkanin. Cena szycia rolety kosztuje 65 zł/m2. Ceny mechanizmów liczone są w zależności od szerokości rolety.

Z systemem sznurkowym

Rolety rzymskie systemem sznurkowym to najprostszy system podnoszenia rolety. System stosuje się do lżejszych tkanin ze względu na lekkość systemu. Doskonale sprawdza się przy roletach montowanych na ramie okiennej. Koszt szycia 65 zł./m2

Wolnowiszące

Rolety wolnowiszące MINI posiadają sterowanie łańcuszkowe to najprostszy i najpopularniejszy system sterowania rolety. Produkowane są na rurce o śr.17mm. Maksymalna szerokość wynosi 140 cm . Montowane SA za pomocą taśmy dwustronnej do ramy okna lub zawieszane na skrzydle okiennym za pomocą wieszaków.

Wolnowiszące STANDARD

Rolety wolnowiszące STANDARD przeznaczone są do montażu nad wnęka okienna. Produkowane są na rurkach o śr.25 mm, 28 mm, 30 mm, 42mm. Dobór rur uzależnione jest od szerokości rolety i wagi materiału. Posiadamy bardzo dużą gamę kolorów.

Rolety materiałowe na wałku w kasetach, dachowe.

Posiadamy bardzo dużą gamę kolorów.

Skontaktuj się w sprawie oferty

ul. Soroki 1 05 – 080 Izabelin

T: 501 762 378

E: kontakt@pracowniakm.com.pl

Kontakt