Szycie firan i zasłon

Działam na rynku od 2006 roku, specjalizując się przede wszystkim w ozdobach okiennych

 

Szycie zasłon

Zasłony to najmodniejsze i najpopularniejsze elementy dekoracyjne wnętrza. Gdy decydujemy się na szycie ich pod wymiar, możemy stworzyć unikalną, własną aranżację.

Odpowiednio dobrane do wnętrza komponują się i tworzą zgraną całość. Zasłony na okna oprócz waloru estetycznego spełniają też funkcję praktyczną. Chronią nas przed zbyt mocnym światłem.

Zasłony marszczone są w zależności od rodzaju tkaniny, szerokości karnisza dlatego proponujemy taśmę , fleksy jak i przelotki. Zasłony na przelotkach są wykonane w górnej części tkaniny zasłonowej. To modne obecnie rozwiązanie umożliwia schludne zmarszczenie zasłon z jednej lub po obu stronach okna albo drzwi, również tam, gdzie wokół otworu okiennego nie ma dużo miejsca. Zaciągnięte zasłony mogą być niemal płaskie lub dowolnie gęsto marszczone. Nadaje się do tego każdy materiał.

Wszystkie dekoracje zasłonowe dobrze wyglądają, gdy są wykonane z gładkich tkanin o intensywnym splocie lub połysku, który rzuca dodatkowe światło. Ważna jest faktura, grubość i kolor. Grubość materiału ma istotny wpływ na efekt finalny.

Materiał w zdecydowanym kolorze powinien mieć ciekawa fakturę, dzięki czemu nie będzie się wydawał nudny, a jednocześnie nie odwróci uwagi od kształtu dekoracji zasłonowej. Kolory neutralne – piaskowy, perłowy, bezowy, słomkowy, kremowy, brązowy – to często najlepszy wybór.

Szycie firan

Szyte na wymiar w Pracowni KM firany charakteryzują się wysoką jakością wykończenia.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy wstanie zaoferować firany najwyższej jakości za przystępną cenę. Nie korzystamy z zewnętrznych pracowni krawieckich. Wszystkie firany są robione na indywidualne zamówienie w naszej pracowni krawieckiej. Dzięki temu jesteśmy wstanie w pełni kontrolować proces powstawania każdej firany, i spełnić Państwa najbardziej wymyślne oczekiwania.

Jeżeli masz wspaniały widok z okna, który przyciąga wzrok wszystkich obecnych w pokoju, wpadające światło powinno być odpowiednio przefiltrowane i ukierunkowane. Najlepiej sprawdzają się w tej roli rolety lub lekkie, zwiewne firanki. Rolety skutecznie kierują światło dzienne na dowolne partie pomieszczenia, a firanki filtrują i kierujące w głąb.

Tkaniny firanowe są cienkie i charakteryzują się rzadkim splotem, są też łatwe do prania. Najładniej wyglądają firanki białe lub w kolorze naturalnych włókien, ale można również zaakcentować inne barwy.

Skontaktuj się w sprawie oferty

ul. Soroki 1 05 – 080 Izabelin

T: 501 762 378

E: kontakt@pracowniakm.com.pl

Kontakt